Jak aktywnie wypoczywać na plaży?

Wielu Polaków wakacje spędza nad morzem i nie ma wątpliwości, że nie inaczej będzie również i tego lata. Oczywiście nie mówimy tutaj tylko o Morzu Bałtyckim. W związku z tym, że ceny poza granicami Polski w kurortach w Hiszpanii czy w Bułgarii są coraz niższe, nie brak osób, które cenią sobie wyjazdy zagraniczne. Zawsze są to natomiast ośrodki nad błękitnym morzem, przed którym ciągną się kilometry piaszczystych plaż. W tego typu ośrodkach raczej nie ma co narzekać na nudę. Poza oddawaniu się pływaniu czy opalaniu można skorzystać z lokalnych rozrywek lub wycieczek. O aktywny wypoczynek na plaży zadbać można jednak również osobiście. Jak spożytkować wolne chwile?

Siatkówka plażowa

Bez wątpienia warto oddać się siatkówce w wersji plażowej. Zgodnie z zasadami mecz siatkówki plażowej rozgrywa się po dwóch zawodników w drużynie. Nie ma jednak przeszkód, aby w meczu takim udział wzięło sześć, osiem czy nawet dziesięć osób. Im będzie ich więcej, tym lepiej.

Piłka plażowa

Beach soccer, a więc piłka plażowa to kolejna dyscyplina sportowa, o której warto pomyśleć, będąc na wakacjach i wypoczywając na plaży. Poza piłką, a możemy tu przecież wykorzystać piłkę do siatkówki nie potrzeba nam w zasadzie nic poza bramkami. Sport taki to ogromna frajda, a bramki strzelone z przewrotki czy z innych ekwilibrystycznych pozycji mogą dać wiele satysfakcji.

To oczywiście nie wszystko. Dobrze bawić się możemy też, grając w badmintona czy też ringo. Jak więc widzimy, możliwości jest naprawdę sporo i każdy powinien znaleźć coś, w czym czuć się będzie jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *