Ceny biletów na mistrzostwa świata w Rosji

Nie od dziś wiadomo, że piłka nożna to narodowy sport Polaków. Z pewnością zawdzięczamy to wielu piłkarskim sukcesom, a więc choćby medalom mistrzostw świata czy igrzysk olimpijskich. Kolejna szansa na medal ważnej imprezy już w tym roku, kiedy to latem w Rosji odbywać się będą mistrzostwa świata. Jako że odległość dzieląca oba kraje nie jest duża, na pewno nie brakuje kibiców, którzy myślą o wyjeździe na Mundial. Jak kształtują się ceny biletów na najważniejszą imprezę sportową tego roku?

Zakup na stronie FIFA

Najprościej zakupu biletu dokonać za pośrednictwem Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej — FIFA. W tym przypadku mamy kilka możliwości, a więc wybrania biletu na dowolny mecz czy też śledzenia swojej drużyny. Przypomnijmy tu jeszcze, że Polska w jednej grupie mistrzostw świata w Rosji zmierzy się z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią. Rezerwacja biletu nie daje jednak gwarancji obejrzenia meczu z trybun. Chętnych na pewno będzie znacznie więcej niż biletów, a więc FIFA przeprowadzi losowanie. Kibice, którzy nie będą mieli szczęścia w pierwszej fazie, poczekać będą musieli na kolejną turę, która odbędzie się w dniach od 13 marca do 3 kwietnia. Wówczas obowiązywać będzie zasada „Kto pierwszy, ten lepszy”.

Ceny

Jeśli chodzi o najważniejsze, a więc ceny to te na mecze fazy grupowej kształtują się w granicach 380 – 760 zł. Za oglądanie meczów 1/16 finału zapłacić trzeba od 425 do 900 zł, ćwierćfinałów i meczu o 3. miejsce od 640 zł do 1340 zł, półfinału od tysiąca do ponad 2,7 tys. zł, a finału od 1675 zł do przeszło 4 tys. zł.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *